Wiadomości Branżowe

“Akademia Bystrzaków” rusza w centrach handlowych Carrefour

Teaser

Centra handlowe Carrefour to miejsca, które łączą w sobie ofertę handlową z ofertą edukacyjną, realizowaną za pomocą różnych programów edukacyjnych, skierowanych głównie do dzieci w wieku szkolnym. Na ich terenie cyklicznie odbywają się wystawy interaktywne, warsztaty oraz spotkania z doświadczonymi animatorami, podczas których dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również zdobywają  wiedzą o otaczającym ich świecie.

Z okazji rozpoczętych właśnie wakacji, Carrefour Polska  uruchamia „Akademię Bystrzaków”, skierowaną do wszystkich, którzy  nie mają możliwości wyjazdu na wakacje. Dzięki tym zajęciom będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z różnych dziedzin: począwszy od światu sportu, poprzez nauki ściśle, a na ćwiczeniu pamięci kończąc.

„Akademia Bystrzaków” odbywać się w każdą środę lipca, a jej tematyka za każdym razem będzie inna.  

Jedne z zajęć prowadzić będzie m.in.  Królik Bugs i Tweety, którzy wprowadzą najmłodszych w świat sportu. Będzie to idealna okazja nie tylko, by poprawić swoją sprawność  fizyczną, ale również porozmawiać o zasadach „fair play”. Kolejne spotkanie poświecone będzie wspólnemu odkrywaniu naukowych zagadek. W rolę profesora wcieli się Scooby Doo, który pokaże dzieciom na czym polega m.in. złudzenie optyczne oraz jak bezpiecznie przeprowadzić doświadczenia fizyczne.

Następne zajęcia poprowadzą wspólnie Tom i Jerry, którzy stworzą wraz z dziećmi Kodeks Bezpiecznej Zabawy, natomiast Daffy i Taz podpowiedzą, jak szybko wyćwiczyć swoją pamięć. Podczas tych zajęć będzie można również  spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek, szarad oraz licznych łamigłówek.

Podczas wszystkich zajęć zaplanowanych w ramach Akademii, będzie organizowany  również konkurs plastyczny, którego główną nagrodą będzie publikacja najlepszej pracy na łamach strony internetowej centrum handlowego, w którym odbywały się zajęcia.  Udział w „Akademii”  jest całkowicie bezpłatny i odbywać się będzie w godz.: 13:00 – 18:00 na terenie wybranych centrów handlowych Carrefour.

Centra handlowe biorące udział w Akademii Bystrzków to:

„Galeria Zdrój” w Jastrzębiu-Zdroju

10 lipca: Wakacyjna Akademia Sportu

17 lipca: Na tropie nauki

24 lipca : Kodeks Bezpiecznej Zabawy

31 lipca:  Trenuj Umysł

„Galeria Śląska” w Rybniku

10 lipca: Kodeks Bezpiecznej Zabawy

17 lipca: Trenuj Umysł

24 lipca : Wakacyjna Akademia Sportu

31 lipca:  Na tropie nauki

 

„Galeria Słowiańska” w  Zgorzelcu

 10 lipca: Na tropie nauki

17 lipca: Kodeks Bezpiecznej Zabawy

24 lipca : Trenuj Umysł

31 lipca:  Wakacyjna Akademia Sportu

 

"CH AKS" w Chorzowie

10 lipca: Trenuj Umysł

17 lipca: Wakacyjna Akademia Sportu

24 lipca : Na tropie nauki

31 lipca:  Kodeks Bezpiecznej Zabawy

 

Grupa Carrefour Polska,  należąca do francuskiej sieci Carrefour, to lider wielkiej dystrybucji  posiadający w swoim portfelu sieć centrów handlowych zlokalizowanych w dużych oraz średnich miastach. Cechą wspólną posiadanych obiektów jest siła marki  Carrefour, która obecna jest  w Polsce od 16 lat. Obecnie Carrefour Polska zarządza ponad  220 000 mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w  20 obiektach na terenie całego kraju. Carrefour Polska prowadzi również intensywne działania rekomercjalizacyjne posiadanych obiektów w połączeniu z ich częściową lub całkowitą modernizacją.

Grupa Carrefour

Carrefour jest pionierem i liderem wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Od wielu lat Carrefour jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 500 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience, 20 centrów handlowych oraz przymarketowe stacje paliw. Carrefour Polska aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

Źródło Carrefour Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts