Wiadomości Branżowe

Aplikacja Groupon na platformę iPad już dostępna w Polsce!

Groupon (NASDAQ: GRPN) wprowadził nową wersję swojej aplikacji mobilnej na platformę iPad, od teraz umożliwiającej przeglądanie i kupowanie najlepszych ofert w atrakcyjnych cenach także użytkownikom w Polsce.

Najważniejsze zmiany i innowacje w nowej wersji aplikacji Groupon na iPady:

  • nowy przejrzysty interfejs użytkownika, łatwy w nawigacji oraz umożliwiający szybkie i wygodne kupowanie i realizację ofert,
  • pełne zarządzanie kontem użytkownika i zakupionymi kuponami,
  • możliwość wyszukiwania punktów realizacji ofert,
  • możliwość kupowania i wysyłania zakupionych ofert w formie spersonalizowanych prezentów. 

Wraz z nową wersją aplikacji na platformę iPad, Groupon rozszerza portfolio dostępnych rozwiązań mobilnych, umożliwiając skorzystanie z serwsu zawsze gdy chcesz kupić cokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Aby dołączyć do społeczności ponad 60 mln użytkowników aplikacji mobilnych Groupon wejdź do iTunes App Store. Więcej informacji o rozwiązaniach mobilnych Groupon znaleźć można na stronie http://www.groupon.pl/jak-dziala-groupon-mobile   

Groupon jest zarejestrowanym znakiem towarowym, należącym do Groupon, Inc. Wszystkie inne nazwy i znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Informacja o Groupon

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest liderem na rynku ofert lokalnych, od którego rozpoczynasz przeglądanie Internetu zawsze gdy chcesz kupić cokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi, podróże i produkty na całym świecie w cenach nie do pobicia.

Niezależnie od tego czy korzystasz z komputera, czy urządzenia mobilnego, zawsze znajdziesz na Groupon najciekawsze oferty w mieście dzięki Groupon Local, najlepsze propozycje podróży na Groupon Travel oraz bogaty wybór elektroniki, ubrań i akcesoriów na Groupon Shopping.

Groupon wnosi także nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży i wiele więcej aby pomóc w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu.

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę works.groupon.pl.

Źródło Groupon. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy