Wiadomości Branżowe

Ateliora promuje dobrą fotografię

ATELIORA.com – serwis dla miłośników fotografii uruchomił nowe funkcjonalności oraz promocje najlepszych  zdjęć i ich autorów.

Dzięki nowym funkcjom i prospołecznościowym rozwiązaniom do grona najwyżej ocenianych i promowanych fotografii Ateliory może trafić każe zdjęcie, które zyskało uznanie użytkowników portalu.  Co ważne, wprowadzone mechanizmy dzielą je na trzy promowane kategorie dostępne z poziomu menu: Wybrane – najlepsze zdjęcia wg redakcji portalu wybrane z najciekawszych zamieszczonych w poprzednim miesiącu. Atrakcyjne – najlepsze zdjęcia wyselekcjonowane na podstawie ilości i wartości ocen, komentarzy i ilości odwiedzin, oraz  Obiecujące – najnowsze zdjęcia z ostatnich 7 dni oglądane w trybie dużej rozdzielczości.

Twórcy serwisu położyli także silny nacisk na wyróżnianie i promocję autorów zdjęć. Oprócz sekcji „Wybrani autorzy” pojawił się także dział „Aktywni autorzy”, w którym system umieszcza każdego autora, który opublikował nowe zdjęcie lub dodał wpis do bloga.

Nasze nowe funkcje promujące najlepsze zdjęcia gwarantują ich dużą popularność i co za tym idzie promocję dla autorów – podkreślił Piotr Schmidt z Ateliora.com.

Ateliora.com to serwis dla miłośników fotografii, który umożliwia m.in. publikację, edycję i przechowywanie zdjęć oraz tworzenie społeczności wokół własnego portfolio fotograficznego. Od uruchomienia serwisu w połowie września 2011 roku użytkownicy opublikowali ponad 24 tysiące zdjęć, które obejrzano ponad 180 tys. razy. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy