Wiadomości Branżowe

Autumn Joy. Radosna jesień w DUKA

Jesień zachwyca swoimi barwami. To sezon inspirujących spacerów, przyjemnie przedłużających się wieczorów, nowych smaków i zapachów. Wolno płynie czas spędzany w kuchni pełnej nowych kulinarnych pomysłów. Pod koniec dnia delektujemy się owocami jesieni i rozmową z bliskimi przy filiżance aromatycznej herbaty. Znaczenia nabiera zapach, którym jesienią wypełnia się nasz kolorowy dom.

W nadchodzącym sezonie kolory kolekcji DUKA uzupełnią: karminowa czerwień, kasztanowy brąz, siny niebieski i seledynowa zieleń. W zupełnie nowych kolorach w kolekcji DUKA na Jesień 2012 wystąpią ramekiny i naczynia do zapiekania NIKLAS oraz kubki STOCKHOLM. W tych samych barwach pojawi się również nowa propozycja mini garnków z kamionki FREDRIK o wymiarach 10 x 6 cm. Miłośników pieczenia zainteresuje również odnowiona seria form NON STICK z nieprzywieralną powłoką do chleba, babek i ciast, muffinów. Znajdą się w niej również formy w kształcie serca i charakterystycznego domku.

Podczas jesiennych zbiorów przydadzą się koszyki ISAK i MUSHROOM, jak również torebka na grzyby KILO czy praktyczne etui na owoce. Zestaw do przetworów KILO to pomocne akcesoria nie tylko dla zaawansowanych.
W nadchodzącym sezonie DUKA wprowadzi do swojej stałej kolekcji nowe produkty niezbędne w nowoczesnej kuchni. m.in. bardzo elegancką serię ceramicznych noży SENDAI, profesjonalne nożyczki kuchenne, patelnie TASTE w 3 rozmiarach z opatentowaną przez DuPont powłoką Platinium, silikonową osłona na patelnię przeciw pryskaniu oraz praktyczny składany durszlak wykonany ze stali nierdzewnej i silikonu. Wśród nowości pojawią się również silikonowe sznurki do żywności, silikonowe formy do lodu, czekolady czy galaretki oraz akrylowe akcesoria z silikonowymi elementami.

Nowych kolorów nabiorą odświeżone projekty czajniczków do herbaty MOOD, które wystąpią w bieli i kasztanowym brązowym. Popularna seria MOA zostanie zaprezentowana w nowej zieleni. JULIA to poduszki, podkładki i bieżniki w nowym kwiatowym wzorze. Podkładki FRANK to kolejny produkt zaprojektowany według knit trendu. FELICITY to nazwa nowych tekstyliów w kropki, którą tworzą fartuch, rękawica i ręcznik kuchenny. Do serii porcelany TIME dołączy kubek w nowej oryginalnej odsłonie.

Similar Posts