Wiadomości Branżowe

Bestsellery Empiku – finał 15. edycji Plebiscytu już 28 stycznia w ATM Studio w Warszawie

Marcin Prokop w roli prowadzącego, 17 kategorii konkursowych, ogłoszenie Wydarzenia Roku 2013 i pół tysiąca gości, twórców autorów, wydawców, dziennikarzy! Uroczystą Galę Bestsellerów Empiku uświetnią występy gwiazd: Edyta Bartosiewicz,
Jaromir Nohavica, Marysia Sadowska, Matt Dusk, Dawid Podsiadło i Margaret.

Już 28 stycznia finał 15. edycji największego w Polsce plebiscytu kulturalnego – Bestsellery Empiku! Tego dnia, podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w ATM Studio w Warszawie poznamy Laureatów Bestsellerów Empiku 2013 oraz odpowiedź na pytanie, jakie książki, płyty, filmy, gry, czasopisma, koncept multibranżowy  i kolekcja autorska cieszyły się w 2013 roku największą popularnością wśród polskich odbiorców!

Statuetki zostaną przyznane w 17 kategoriach. Empik ogłosi również Wydarzenie Roku 2013 (tu zwycięzca jest wyłaniany nie na podstawie wyników sprzedaży, to wskazanie ekspertów Empiku). Wśród gości zasiądą twórcy, autorzy, wydawcy, dziennikarze – w sumie pół tysiąca osób.  Galę poprowadzi Marcin Prokop a uświetnią ją swoimi występami: Edyta Bartosiewicza, Jaromir Nohavica, Marysia Sadowska, Matt Dusk, Dawid Podsiadło i Margaret.

Plebiscyt Empiku cieszy się  prestiżem i uznaniem publiczności i samych artystów i wydawców. Zwycięzców wyłaniają klienci salonów Empik i sklepu internetowego Empik.com. Każdy zakup dokonany w ciągu roku to głos na wybrany przez odbiorcę tytuł książkowy, muzyczny, filmowy, multimedialny lub prasowy a także kolekcję autorską. Liczba w ten sposób oddanych głosów dochodzi do 40 milionów. Największy i najbardziej demokratyczny, bo polegający na opinii konsumentów, plebiscyt dotyczący dóbr kultury i rozrywki w Polsce jest doskonałym miernikiem gustów i sympatii odbiorców. Gromadzi przecież liczbę głosów bliską całej populacji i jest wiarygodnym i obiektywnym źródłem wiedzy na temat trendów w polskiej kulturze.

 

 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #Grand Cru   #jest   #pod   #ponad