Wiadomości Branżowe

Conceptshop.pl pełen nowości

Concepshop.pl, platforma zakupowa z ubraniami, dodatkami i biżuterią z pracowni młodych projektantów, dynamicznie się rozwija. Od tygodnia w modowym serwisie sprzedażowym Wirtualnej Polski dostępne są produkty nowych marek – YY.Fashion, Mr. GUGU & Miss GO, Katarzyny Góreckiej, Diane oraz Duty Free.

Odważne printy
W conceptshop.pl można znaleźć produkty Mr. GUGU & Miss Go, czyli pierwszej firmy modowej w Polsce stawiającej na tak dużą skalę na mocne printy. Marka odzieżowa rodem z Bielsko-Białej szturmem podbija rodzimy rynek. Jej wyróżnikami są odważne wzory, oryginalne kroje oraz fascynacja szeroko pojętą sztuką i pięknem.

Elegancki business casual
Kolejnym brandem dostępnym na nowej platformie sprzedażowej Wirtualnej Polski jest YY.Fashion. Projektantka Yulia Babich prowadzi swoje salony m.in. w Polsce i Niemczech, a jej ubrania to typowy biznesowy casual – klasyczne i na każdą kieszeń. Sukienki stworzone przez Babich są wygodne i praktyczne, podkreślają figurę oraz znakomicie modelują sylwetkę.

Kolory fluo & koronki
W conceptshop.pl można kupić też ubrania Katarzyny Góreckiej. Jej nową kolekcję charakteryzują koronki oraz kolory fluo. Produkty tej marki są unikatowe – wypuszczane w bardzo krótkich seriach, które w rekordowym tempie znikają ze sklepowych półek. W serwisie nie zabrakło też produktów firmy Diane, którą współtworzy francusko-polski duet – Kamila Król oraz Diana Tadjuideen. Cechami rozpoznawczymi brandu są najwyższej jakości tkaniny, doskonale krawiectwo oraz kobiecie fasony.

Czaszki i kamienie
W conceptshop.pl dostępne są też sygnowane przez firmę Duty Free, uwielbiane przez celebrytów bransoletki, zrobione z naturalnych kamieni z charakterystycznym rockowym motywem czaszki i krzyża. Conceptshop.pl – ubrania z pracowni młodych projektantów


Conceptshop.pl jest skierowany do kobiet, które lubią bawić się modą, miksować style i stawiają na niezależność. Serwis umożliwia zakup ubrań, dodatków i biżuterii autorstwa utalentowanych twórców. Jego wizytówką są oryginalne fasony oraz wyjątkowa oferta, eksponowana w serwisie nieraz w chwilę po wyjściu z pracowni.

Similar Posts