Wiadomości Branżowe

Dla dzieci od 12. miesiąca – nowe mleko Humana Junior

Mleko krowie zawiera zbyt dużą ilość białka jak na wrażliwą przemianę materii rocznych dzieci. Eksperci zalecają więc podawanie produktów z zawartością białka dostosowaną do wieku, np. mleka Humana Junior, które już teraz dostępne jest w sklepie Kidy.pl.

Mleko Humana Junior dla dzieci od 12. miesiąca to nowa pozycja w katalogu produktów Humana dla dzieci powyżej roku. To bezpieczna kontynuacja żywienia mlekiem Humana 3 lub każdym innym mlekiem następnym. Zawiera zredukowaną ilość białka, dlatego odpowiada specyficznym potrzebom żywieniowym maluszków. W składzie mleka Humana Junior znajduje się również wapń - potrzebny do budowy mocnych kości oraz kwasy omega – 3, które wspomagają rozwój mózgu i komórek nerwowych.

Odpowiednie żywienie rosnących pociech

Mleko Humana Junior może być użyte do przyrządzania posiłków, np. musli, można je także podawać jako napój do posiłków. – „Rozszerzamy gamę mlek Humana dla dzieci od 12. miesiąca, aby wyjść naprzeciw potrzebom rodziców, którzy pytają nas o możliwość bezpiecznego i odpowiedniego żywienia swoich rosnących pociech.” – mówi Monika Gąska, Brand Manager.

W ofercie Humana dla dzieci powyżej roku znajduje się również mleko następne Humana 4 Premium. W sklepie internetowym dla niemowląt Kidy.pl rodzice znajdą również wygodne i odżywcze propozycje – gotowe do picia mleka Humana ze zbożem.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown's  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Sklep Kidy.pl przyłączył się również do akcji Bezpieczny Wózek. Rodzice, dokonując w nim zakupu, otrzymują odblaskowe naklejki na wózek zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl   www.bezpiecznywozek.pl

Similar Posts