Wiadomości Branżowe

Dla dzieci od 12. miesiąca – nowe mleko Humana Junior

Mleko krowie zawiera zbyt dużą ilość białka jak na wrażliwą przemianę materii rocznych dzieci. Eksperci zalecają więc podawanie produktów z zawartością białka dostosowaną do wieku, np. mleka Humana Junior, które już teraz

Mleko krowie zawiera zbyt dużą ilość białka jak na wrażliwą przemianę materii rocznych dzieci. Eksperci zalecają więc podawanie produktów z zawartością białka dostosowaną do wieku, np. mleka Humana Junior, które już teraz dostępne jest w sklepie Kidy.pl.

Mleko Humana Junior dla dzieci od 12. miesiąca to nowa pozycja w katalogu produktów Humana dla dzieci powyżej roku. To bezpieczna kontynuacja żywienia mlekiem Humana 3 lub każdym innym mlekiem następnym. Zawiera zredukowaną ilość białka, dlatego odpowiada specyficznym potrzebom żywieniowym maluszków. W składzie mleka Humana Junior znajduje się również wapń - potrzebny do budowy mocnych kości oraz kwasy omega – 3, które wspomagają rozwój mózgu i komórek nerwowych.

Odpowiednie żywienie rosnących pociech

Mleko Humana Junior może być użyte do przyrządzania posiłków, np. musli, można je także podawać jako napój do posiłków. – „Rozszerzamy gamę mlek Humana dla dzieci od 12. miesiąca, aby wyjść naprzeciw potrzebom rodziców, którzy pytają nas o możliwość bezpiecznego i odpowiedniego żywienia swoich rosnących pociech.” – mówi Monika Gąska, Brand Manager.

W ofercie Humana dla dzieci powyżej roku znajduje się również mleko następne Humana 4 Premium. W sklepie internetowym dla niemowląt Kidy.pl rodzice znajdą również wygodne i odżywcze propozycje – gotowe do picia mleka Humana ze zbożem.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

A to już wiesz?  Innowacja tkwi w ludziach – MSLGROUP uruchomiła platformę crowdsourcingową

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown's  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Sklep Kidy.pl przyłączył się również do akcji Bezpieczny Wózek. Rodzice, dokonując w nim zakupu, otrzymują odblaskowe naklejki na wózek zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl   www.bezpiecznywozek.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy