Psychologia

Dlaczego kobiety kochają drani ?

Dlaczego kobiety kochają drani ?

autorem artykułu jest Adrian Kołodziej


Dlaczego kobiety kochają drani? –

uwodzenie

Tak zastanawiałem się dlaczego kobiety kochają drani?

Większość osób powie “Bo dają jej emocje, których nie otrzyma od miłego faceta”. W pewnym sensie jest to prawdą. Jednakże, często zapominamy o innej kwestii. Kobiety kochają drani, ponieważ są egoistami i dbają wyłącznie o siebie. Drań nigdy nie stawia kobiety na piedestale. On nie potrzebuje jej akceptacji, ani dowartościowania. Uwodzenie to nowy system myślenia.915398_young_womanWróć do czasu, gdy byłeś dzieckiem. Czy czekałeś na akceptację twojej małej przyjaciółki? Nigdy.

Czy bawiliście się na jej zasadach? Nigdy. Czy szukałeś dowartościowania w tej osobie? Nigdy.Przecież dla Ciebie to był zwykły siusiomajtek. Co najwyżej to ona oczekiwała na twoją akceptację. Ona prosiła Cię, żebyś się z nią pobawił. Teraz takiego faceta nazywamy draniem. Drań ma ważniejsze zajęcie w swoim życiu niż kobiety. Drań ma cel, robi coś ciekawego i kobieta nie jest celem jego życia.Przez to, nie staje się needy. Drań nie potrzebuje kobiety. To kobieta potrzebuje drania, aby poczuć się przy nim wyjątkowo. Tylko on zapewni jej bezpieczeństwo, wartość.

Nie trzeba być draniem! Można być miłym facetem, który jest uwodzicielski lecz daje kobiecie do zrozumienia, że nie jest najważniejsza w jego życiu….Carpe Diem

Artykuł pochodzi z największego bloga o tematyce uwodzenia – Uwodziciel Blog


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

hastagi na stronie:

#dlaczego kobiety kochają drani #dlaczego kobiety kochaja drani #sennik kobieta #dlaczego kochamy drani #sennik kochać się #dlacZego kocham drania #kobiety kochaja drani

0 0 vote
Article Rating

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
cień
cień
9 lat temu

nie zgadzam się z tym do końca. Kobiety lubią być adorowane a miły facet to często nie śmiały gość, a drań nie przejmuje się tym że dziewczyna mówi nie ,,gdzie miły już by zrezygnował,, on kontynuuje aż do skutku.