Ciekawostki

Dlaczego nigdy więcej plastikowych butelek?

Witamy w rodzinie KidBasix. Bezpiecznych i nietoksycznych produktów ze stali nierdzewnej dla dzieci w każdym wieku.

Kid Basix stworzył buletki w odpowiedzi na wzrastające obawy rodziców związane z bisfenolem A i innymi szkodliwymi chemikaliami obecnymi w wielu plastikowych butelkach oraz kubkach. W „stalowej ofercie” przedstawiamy butelkę do mleka Safe Starter dla najmłodszych skarbów oraz Kubek niekapek 2w1 SafeSippy2. Są to produkty są wielorazowego użytku, bezpieczne dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dziecka.

Wszystkie produkty KidBasix zostały wykreowane ze szczególną troską o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka. Pomysłowo zaprojektowane odpowiadają głównemu założeniu: ”Clean in, clean out”. Używając ich masz pewność, że Twoje dziecko pije tylko to co do nich nalejesz. Nic więcej. Nic innego.

Dlaczego należy używać butelek i kubków ze stali nierdzewnej Kid Basix, skoro jest teraz dostępnych mnóstwo plastikowych butelek nie zawierających besifenolu? Możemy podać 300 bilionów powodów. To mniej więcej tyle samo ile każdego roku na całym świecie wyrzucanych jest plastikowych butelek po wodzie. Wystarczająco, by zasilić energią 12 milionów samochodów przez cały rok. I mówimy tu tylko o butelkach po wodzie. Nie uwzględniając wszystkich innych plastikowych butelek po napojach gazowanych, sokach owocowych i innych napojach. Gdyby wszystkie wyrzucane każdego roku plastikowe butelki ułożyć w drogę – sięgnęłaby na Księżyc, tam i z powrotem – 1500 razy. A więc używanie produktów wielorazowego użytku ze stali nierdzewnej ma sens na każdym poziomie personalnym, lokalnym i globalnym.

Butelki są dostępne w sklepie www.babymama.pl (Zgadzam się na wykorzystanie tekstu oraz zdjęć,  w przypadku podania adresu strony www.babymama.pl)

Butelka dla dzieci 150ml Safe Starter – cena: 69 pln
Butelka dla dzieci 260ml Safe Starter – cena: 74 pln
Kubek niekapek 2w1 SafeSippy2 – cena: 74 pln

Similar Posts