Wiadomości Branżowe

Impet Telcom wprowadza na polski rynek nowy, innowacyjny wideotelefon IP na bazie systemu Android ™ marki Grandstream – GXV3240

Grandstream GXV3240 to sposób na połączenie typowych funkcji komunikacji biurowej z możliwością bezpłatnego prowadzenia wideokonferencji w jakości HD, obsługą popularnych aplikacji biznesowych, takich jak np. Microsoft Lync™ i Skype™ oraz wszechstronnymi funkcjami VoIP.

Dostęp do szerokiego wachlarza rozwiązań i funkcji w połączeniu z atrakcyjną ceną, sprawiają, że GXV3240 to kolejne urządzenie marki Grandstream dobrze dopasowane do oczekiwań i możliwości małych i średnich przedsiębiorstw. Wideotelefon zapewnia dostęp do 6 linii, 6 kont SIP z obsługą 11 języków. Wyposażony jest w pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 4.3 cala, zapewniający wygodę użytkowania. Działa na bazie systemu operacyjnego Android 4.2, gwarantującego dostęp do setek tysięcy aplikacji w sklepie Google Play. Obsługuje najważniejsze standardy wideotelefonii oraz popularne aplikacje wideo, takie jak Skype™, Microsoft Lync™ i Google Hangouts. Ma 2 porty sieciowe w standardzie Gigabit z technologią Power over Ethernet, zintegrowaną łączność WiFi, łączność Bluetooth, umożliwiająca łatwą wymianę danych i przekierowanie połączeń na telefony komórkowe. Wyposażony jest też w kamerę CMOS, umożliwiającą wideopołączenia w jakości HD.

Odpowiada na specyficzne potrzeby zarówno pracowników biurowych, jak i pracowników mobilnych i gwarantuje tym samym stworzenie wyjątkowo produktywnego środowiska pracy.

Sugerowana cena detaliczna GXV3240: 707 zł netto

W związku z prężnym rozwojem oferty rozwiązań z zakresu telekomunikacji VoIP i monitoringu wizyjnego IMPET COMPUTERS uruchamia nową komórkę – IMPET TELCOM, której zadaniem będzie dostarczanie produktów i rozwiązań uznanych na świecie marek, między innymi amerykańskiej marki Grandstream. Oferta IMPET TELCOM - telefonów i wideotelefonów VoIP, centrali telefonicznych VoIP, wieloportowych bram VoIP oraz kamer monitoringu IP skierowana i dopasowana będzie do potrzeb przedstawicieli sektora MŚP.

IMPET COMPUTERS, właściciel marki IMPET TELCOM, jest wyłącznym importerem oraz autoryzowanym serwisem produktów Grandstream w Polsce.

Grandstream Networks jest czołowym producentem rozwiązań VoIP oraz monitoringu wizyjnego. Oferuje innowacyjne produkty dla małych i średnich firm oraz użytkowników indywidualnych, które obniżają koszty komunikacji oraz zwiększają bezpieczeństwo i wydajność pracy. Produkty marki Grandstream są oparte na otwartym standardzie SIP i udostępniają bogate możliwości współpracy z urządzeniami i rozwiązaniami innych producentów. Ponadto zapewniają bogatą funkcjonalność, niezawodność oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy