Wiadomości Branżowe

Interaktywny wymiar rowerowego szaleństwa

Rower to już nie tylko tani i ekologiczny środek lokomocji, ale nowy styl życia. Internet jest pełen rowerowych inicjatyw społecznych i modowych. Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej niż czym jest masa rowerowa i jaką sukienkę na tę okazję założyć, powstał profesjonalny serwis GoCycling.pl.

W Polsce o dobrą ścieżkę rowerową jest równie trudno jak o ściężkę rowerową w ogóle. Rowerzyści to ciągle nisza, a ich problemy przez władze miast traktowane są z przymrużeniem oka. Tymczasem rowerowe szaleństwo, które kilka lat temu przyszło do nas z Zachodu, znajduje w kraju na Wisłą coraz więcej entuzjastów, którzy chcą swoją eksplorację dwukołowca wnieść na wyższy poziom. 

GoCycling.pl to pionierski w przestrzeni Internetu magazyn life-stylowy, którego specyfika opiera się czysto, jak sama nazwa wskazuje, na rowerach. Inicjatywa podniesienia świadomości w zakresie niecodziennych rozwiązań rowerowych została wcielona w życie dzięki portalowi zbudowanemu przez GRUPĘ 365 NET. GoCycling.pl jest prawdziwym kompendium wiedzy zarówno dla amatorów rowerowego szaleństwa, jak i dla osób poważniej zainteresowanych tą tematyką. Oprócz tradycjnych niusów, na stronie można znaleźć praktyczne kalendarium wydarzeń dla wyczynowych kolarzy, opracowane trasy rowerowe czy nawet tajniki diety zwiększającej wytrzymałość. Dla osób mniej zorientowanych w kwestii  sprzętu, GoCycling.pl testuje nowie akcesoria na rynku i służy poradą od strony technicznej.

Jednak tym co poświadcza zasadność aspiracji do żółtej koszulki GoCycling.pl w swojej kategorii, jest interaktywny aspekt strony internetowej. To nie tylko nowocześnie i wyjątkowo estetycznie zaprojektowane forum, ale również zakładka WIRTUALNY ROWER, pozwalająca za pomocą kilku klinięć myszki stworzyć wymarzony sprzęt pod indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Aplikacja umożliwia sortowanie pod kątem części i producenta, bez potrzeby konsultowania się z wątpliwie kompetentnym i nastawionym na kalkulację, pracownikiem warsztatu rowerowego.

Paweł Waloszczyk, pomysłodawca portalu GoCycling.pl: „Na GoCycling.pl każdy może stać się redaktorem serwisu. Do tego nie trzeba się nawet specjalnie rejestrować, wystarczy zalogować się poprzez fb i już otwierają się możliwości umieszczania własnych treści - artykułów i galerii. Oprócz tego specjalna przestrzeń blogowa, pozwalająca na publikowanie własnych artykułów. Warto też wspomnieć o wirtualnej asystentce, z którą można porozmawiać na wiele tematów. Skorzystają na tym skorzystali wszyscy jeżdżący na rowerach i interesujący się kolarstwem, niezależnie od uprawianej przez nich dyscypliny”.

GoCycling to portal dedykowany tematyce rowerowej od A do Z. Jego twórcy to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie, myślący w szerszej perspektywie, bo uwzględniający nawet potrzeby osób niepełnosprawnych. Dzięki nowoczesnej witrynie, jest perełką wśród serwisów okołorowerowych i wypełnia swoistą lukę na mapie cybernetycznej przestrzeni.


GOCYCLING.pl - to nowy portal rowerowy z aspiracjami na żółtą koszulkę lidera na polskim rynku rowerowym.  Codzienne nowości, relacje, wywiady, testy sprzętu, najlepsze trasy rowerowe i inne rekomendacje. Nowość! Wirtualny Rower - aplikacja pomagająca skonfigurować wymarzony rower. Gocycling.pl to portal dla wszystkich którzy kochają rowery, zawodowców i amatorów.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy