Wiadomości Branżowe

Jak można inaczej zabezpieczyć swoje rzeczy? U nas!

ING pomaga kibicom piłki nożnej w Polsce oferując specjalną i bezpłatną usługę. Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego, jak europejskich kibiców piłki nożnej przyjemnie zaskoczyła usługa ING w Gdańsku.

Kibice Europejskich Mistrzostw Piłki Nożnej podróżujący do Gdańska mogą odwiedzić miasto i oglądać mecze piłki nożnej nie martwiąc się  o swoje rzeczy.

Ale to nie wszystko!                                   

Ściana schowków ING Locker Wall to nie tylko zbiorowisko schowków! Dla urozmaicenia schowaliśmy w niektórych schowkach kilka ‘ukrytych niespodzianek’ – biało-pomarańczowych piłek nożnych.

Wspieramy kibiców pomagając im zaoszczędzić pieniądze.

“Pomaganie klientom w oszczędzaniu pieniędzy to kluczowy cel ING. Oferując kibicom bezpłatne schowki na przechowanie rzeczy, chcemy pomóc europejskim kibicom piłki nożnej” powiedziała Sandra Prins, szef działu sponsoringu Banku ING.

Fundacja Johana Cruyffa.

Ściana schowków Locker Wall ING na rzeczy ma również cel charytatywny. Użytkownicy płacą depozyt w wysokości 5 euro (lub 20 złotych)  za używanie schowków, który zostanie zwrócony po oddaniu kluczyka do schowka.

Jeśli użytkownik zdecyduje się wesprzeć cel charytatywny, depozyt za kluczyk do schowka zostanie przekazany Fundacji Johana Cruyffa, która została nazwana imieniem słynnego, holenderskiego piłkarza. W ten sposób Fundacja wspiera sport i przyczynia się do budowy i utrzymania tak zwanych Cruyff Courts, miejsc do gry dla dzieci. Fundacja działa również w Polsce – w tym roku wybudowano boisko w Krakowie.

Lockerwall ING to 882 schowki. Informacje o ścianie ze schowków:

- wymiary: wysokość: 10 m, szerokość: 24,86 m, głębokość: 4,14 m,

- oczekiwana liczba rzeczy możliwych do przechowania: ±16.000,

- oczekiwana liczba obsługiwanych krajów: 10,

- liczba dni naszej obecności w Gdańsku: 18 dni,

- liczba godzin otwarcia schowków: 236 godzin.

Film z budowy Lockerwall ING jest dostępny na stronie: www.ing.com/lockerwall/press

 

Similar Posts