Wiadomości Branżowe

Językowe zmagania wspierane przez markę TEEKANNE

Marka TEEKANNE znalazła się w gronie sponsorów XVIII Otwartych Mistrzostw Krakowa w Scrabble, które odbyły się pod koniec lipca w stolicy Małopolski. W zmaganiach wzięło udział ponad stu zawodników.

Rozgrywki trwały dwa dni. W sobotę 26 lipca uczestnicy zmierzyli się w siedmiu rundach. Bezkonkurencyjny okazał się Stanisław Rydzik, który zakończył pierwszy dzień zmagań z kompletem zwycięstw. Dzień później, 27 lipca rozegrano kolejnych pięć rund, które miały bardzo emocjonujący przebieg. Przed ostatnią kolejką aż pięciu graczy miało realne szanse na końcowe zwycięstwo. Ostatecznie najlepszy okazał się Dariusz Kosz, tuż za nim ulokował się lider po rozgrywkach sobotnich Stanisław Rydzik. Trzecie miejsce zajął Przemysław Herdzina, okazał się on również najlepszym zawodnikiem z Krakowa. Zwycięska trójka otrzymała pamiątkowe puchary, nagrody pieniężne i upominki rzeczowe, wśród których znalazły się między innymi aromatyczne zestawy przygotowane przez TEEKANNE Polska. Herbaty TEEKANNE trafiły również do innych uczestników Mistrzostw.

Mistrzostwa Krakowa w Scrabble mają już kilkunastoletnią historię. Każde kolejne zawody przyciągają coraz większą rzeszę graczy i fanów tej najpopularniejszej gry słownej na świecie. Prócz zdrowej rywalizacji i logicznego myślenia, promuje ona piękno i poprawne stosowanie języka polskiego. Tegoroczna edycja Mistrzostw, podobnie jak poprzednie, zaliczona została do prestiżowego cyklu Grand Prix obejmującego najważniejsze turnieje w roku.


dostarczył infoWire.pl
Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts