Wiadomości Branżowe

Korzystny kredyt gotówkowy Banku Pocztowego

Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego znalazł się w czołówce rankingu eksperckiego.

Zbliżający się rok szkolny to okres zwiększonych wydatków. Zwłaszcza po wakacjach. Eksperci serwisu Bankier.pl zdecydowali się stworzyć ranking najkorzystniejszych kredytów gotówkowych o niskiej wartości (2000 zł na okres 12 miesięcy). Kredyt gotówkowy oferowany przez Bank Pocztowy zajął w nim dobre, czwarte miejsce.

Jego oprocentowanie wynosi 12,49%, a prowizja za przyznanie to 3%. Ogółem, całkowity koszt kredytu wyniósł 204 zł i był dwukrotnie niższy, niż w przypadku ceny ostatniej oferty w rankingu eksperckim.

Bank Pocztowy oferuje promocyjne warunki kredytu gotówkowego dla wybranych grup zawodowych – pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz służby zdrowia i farmaceutów, czyli osób zatrudnionych w publicznych i niepublicznych szpitalach, ośrodkach zdrowia, aptekach lub prowadzących własną działalność gospodarczą, a także wykonujących wolny zawód.

Oprocentowanie promocyjnego kredytu wynosi 12,49%, prowizja za udzielenie to 1% oraz ubezpieczenie w pakiecie (19 zł). W obu przypadkach maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 150 000 zł, natomiast okres kredytowania 150 miesięcy. Przy kredycie w wysokości do 15 000 zł nie jest wymagana zgoda współmałżonka, do 17-krotności wynagrodzenia brutto Bank nie wymaga poręczyciela.

Similar Posts