Wiadomości Branżowe

Kredyt gotówkowy eurobanku „bierz, co chcesz”

Dziś eurobank rozpoczyna kampanię promującą kredyt gotówkowy bez prowizji. Do końca maja 2013r., aby uzyskać kredyt bez prowizji w eurobanku wystarczy przedstawić PIT-11. Aktualnej ofercie towarzyszy zabawny spot reklamowy z Piotrem Adamczykiem.

Wkrótce wszystkie osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę otrzymają od pracodawców PIT-11/PIT-40.  W związku z tym eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje kredyt gotówkowy, który można uzyskać na podstawie tego dokumentu. Dodatkowo aktualnie eurobank oferuje kredyt bez prowizji. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci. Osoby zainteresowane ofertą mogą wnioskować o kredyt w kwocie od 500 zł do 120 000 zł, którego spłata będzie rozłożona na okres od 3 do 84 miesięcy. Wniosek o kredyt można złożyć w dowolnej placówce eurobanku. Spis placówek dostępny jest na stronie: http://www.eurobank.pl/placowki,22.html.

Spot reklamowy promujący kredyt gotówkowy utrzymany jest w humorystycznej konwencji. Piotr Adamczyk wciela się bowiem w rolę gwiazdy disco-polo i śpiewa przearanżowany przebój Shazzy "Bierz, co chcesz". Gwiazdor tańczy także do choreografii autorstwa Agustina Egurroli, znanego tancerza, sędziego tańca towarzyskiego i nowoczesnego, choreografa, a także jurora popularnego programu telewizyjnego „You can dance”.

Od dziś można zobaczyć w telewizji spot, którego akcja rozgrywa się w sklepie ze sprzętem RTV. Nowy wariant tekstu piosenki podkreśla, że kredyt można przeznaczyć na dowolny cel, np. na nowy telewizor, DVD, czy odtwarzacz Blue Ray.

Muzykę do hitu „Bierz, co chcesz” skomponował Tomasz Samborski. Jest on także autorem słów. Za nowoczesnym aranżem muzycznym stoi sam Mafia Mike – DJ i producent muzyczny odpowiedzialny między innymi za takie projekty muzyczne, jak Wetfingers. Za kreację odpowiedzialna jest agencja Brasil, a za produkcję - Propeller Film. 

Dokumentowanie dochodu na podstawie PIT-11/PIT-40 dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. 

RRSO dla przykładu reprezentatywnego na dzień 25.02.2013 r. przy całkowitej kwocie kredytu 13 800 zł dla 49 miesięcy spłat bez prowizji i opłaty przygotowawczej, z oprocentowaniem 16% wynosi 31,17%. RRSO uwzględnia pełny pakiet ubezpieczeń kredytu (koszt: 2 501,94 zł). Rata miesięczna kredytu wynosi 385,39 zł a całkowita kwota do zapłaty: 18 884,03 zł.  

Szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje oraz regulamin promocji są dostępne na www.eurobank.pl i w placówkach banku. Promocja trwa od 25.02.2013 r. do 31.05.2013 r.


Euro Bank SA (znany jako eurobank) - zatrudnia około 2 800 pracowników i posiada ponad 440 oddziałów na terenie całej Polski. Jego właścicielem jest francuska Grupa Société Générale.

Société Générale jest jedną z największych europejskich grup świadczących usługi finansowe. Grupa łączy stabilność finansową ze strategią zrównoważonego rozwoju. Chce być wzorem w bankowości opartej na relacjach, bliskiej klientom, wybieranej ze względu na jakość i zaangażowanie swoich zespołów. 160 000 pracowników Grupy w 77 krajach towarzyszy każdego dnia ponad 33 milionom klientów na całym świecie.

Koncepcja biznesowa Euro Banku SA to połączenie nowoczesnej formuły oddziałów z przyjazną, profesjonalną obsługą. Bank oferuje usługi finansowe dla osób fizycznych. Wśród jego produktów znajdują się przede m.in. kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, atrakcyjne pakiety kont i wysoko oprocentowane lokaty.

Od kilku lat Euro Bank SA jest zaangażowany w edukację finansową Polaków. Eksperci banku dzielą się swoją wiedzą finansową na platformach edukacyjnych: www.eurobank.pl/doradzamywww.money.pl/eurobank.

W ostatnim czasie eurobank zdobył m.in. następujące wyróżnienia:

- Superbrands 2012 dla jednej z najsilniejszych marek na polskim rynku;

- Tytuł Bank na Medal w rankingu jakości obsługi magazynu Wprost i Bloomberg Businessweek Polska,  (wrzesień 2012)

- Order Finansowy dla produktu Tani kredyt z kontem, przyznany przez magazyn ekonomiczny Home&Market (styczeń 2012);

- wyróżnienie i statuetka w kategorii systemy back office w konkursie Lider informatyki instytucji finansowych organizowanym przez „Gazetę Bankową” (marzec 2011);

- wyróżnienie magazynu „Home&Market” w kategorii najlepszy bank dla klientów indywidualnych (styczeń 2011);

- pierwsze miejsce w kategoriach "banki detaliczne" oraz "sprawność działania" w rankingu 50 największych banków w Polsce przygotowywanym przez miesięcznik "Bank" (czerwiec 2010),

- wyróżnienie i statuetka w kategorii bankowość internetowa i e-finanse za projekt „eurobank online” w konkursie Lider informatyki instytucji finansowych organizowanym przez „Gazetę Bankową” (marzec 2010).

www.eurobank.pl

infolinia: 19 000

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy