Wiadomości Branżowe

Netia przyjazna dla użytkowników smartfonów

Netia - jako pierwszy duży operator telekomunikacyjny w Polsce - uruchomiła stronę internetową w wersji dla urządzeń mobilnych (telefonów komórkowych i smartfonów), które stanowią coraz większy odsetek użytkowników strony internetowej operatora.

Uruchomienie wersji mobilnej strony internetowej Netii to odpowiedź na szybko rosnącą liczbę wizyt użytkowników smartfonów na stronie www.netia.pl. W ciągu ostatnich dwóch lat liczba zapytań o Netię w wyszukiwarce Google wzrosła pięciokrotnie. Obecnie codziennie Netia odnotowuje około tysiąca wizyt z urządzeń mobilnych. W ciągu ostatnich 6 miesięcy stronę www Netii odwiedziło ponad 100 tysięcy unikalnych użytkowników mobilnych.

- Co zaskakujące w obliczu gwałtownie rosnącej popularności smartfonów (wg. badań, już co trzeci Polak ma tego typu urządzenie), profesjonalnych wersji mobilnych swoich stron internetowych nie ma żaden z dużych operatorów komórkowych, ani dostawców Internetu - powiedział Grzegorz Esz, dyrektor ds. komercyjnych, członek zarządu Netii - Udostępniając swój serwis mobilny, Netia po raz kolejny udowadnia, że dostrzega nowe trendy i reagując na nie, wyznacza nowe standardy w zakresie prezentacji swoich rozwiązań i kanałów sprzedaży – dodał Grzegorz Esz.

Mobilna wersja serwisu internetowego Netii (dostępna pod adresem m.netia.pl), prezentuje najpopularniejsze i najważniejsze informacje na temat Netii i jej oferty. W serwisie m.netia.pl można zapoznać się z ofertą Netii (Telewizja, Internet, Telefon) zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. W sekcji „Pomoc” można znaleźć odpowiedzi na kilkadziesiąt najczęściej zadawanych pytań, dotyczących usług i produktów Netii (Telewizja, Internet, Telefon). W serwisie prezentowane są również dane kontaktowe, z możliwością bezpośredniego wybrania numeru telefonu oraz podstawowe informacje na temat samej Netii.

***

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy