Wiadomości Branżowe

Nowa odsłona bankowości internetowej dla firm w Banku BGŻ

Bank BGŻ zmienił system bankowości internetowej dla firm eBGŻ Firma. Celem wprowadzonych zmian było stworzenie bardziej przyjaznego, przejrzystego i nowoczesnego systemu transakcyjnego z nową wizualizacją graficzną. W efekcie modyfikacji

Bank BGŻ zmienił system bankowości internetowej dla firm eBGŻ Firma. Celem wprowadzonych zmian było stworzenie bardziej przyjaznego, przejrzystego i nowoczesnego systemu transakcyjnego z nową wizualizacją graficzną.

W efekcie modyfikacji ekrany nowego serwisu stały się bardziej praktyczne i łatwiejsze w obsłudze. Część treści i informacji dotychczas prezentowanych na stronach serwisu eBGŻ Firma została usunięta, część została przeredagowana z zastosowaniem słownictwa bardziej zrozumiałego dla użytkownika.

– Zupełnie nowa odsłona serwisu internetowego Banku BGŻ została przygotowana z myślą o wymaganiach i przyzwyczajeniach współczesnych internautów. Stworzona zgodnie z najnowszymi trendami i zasadami projektowania serwisów internetowych, zawiera wiele udogodnień w dotarciu do informacji o ofercie Banku – powiedział Tomasz Kowalski, dyrektor Departament Produktów Elektronicznych i Wirtualnych w Banku BGŻ. Uprościliśmy nawigację nie burząc dotychczasowej logiki systemu, tak aby nasi obecni klienci intuicyjnie poruszali się w nowej odsłonie serwisu– dodał T. Kowalski.

System bankowości internetowej eBGŻ Firma to w pełni funkcjonalny i bezpieczny system transakcyjny. Za jego pośrednictwem już od wielu lat klienci instytucjonalni mogą zarządzać środkami finansowymi zgromadzonymi na swoich rachunkach. Użytkownicy serwisu eBGŻ Firma cenią go za niezawodność, bezpieczeństwo i elastyczność w dokonywaniu codziennych rozliczeń.

 

A to już wiesz?  Startuje nowy serwis marki WINIARY Smakasze.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy