Wiadomości Branżowe

Nowe monitory LCD Sharp – wideo z pamięci USB

Tej jesieni profesjonalne monitory serii PN-Y pojawią się w Europie. Nowe wyświetlacze japońskiego producenta do systemów digital signage dostępne będą w czterech różnych rozmiarach. Posiadają także funkcję odtwarzania nagrań z USB.

W czerwcu 2014 r., na największych na świecie targach komunikacji audiowizualnej InfoComm w Las Vegas, Sharp zaprezentował nową gamę innowacyjnych, profesjonalnych monitorów. Wśród nich znajduje się seria smukłych ekranów PN-Y z podświetleniem krawędziowym. Ich premiera na europejskim rynku planowana jest na jesień tego roku.

Nowe monitory Sharp dostępne będą w czterech rozmiarach. Na wyróżnienie zasługuje fakt, iż posiadają wbudowaną funkcję odtwarzania materiałów wideo z pamięci USB. Monitory serii PN-Y są idealne do zastosowań digital signage w miejscach użyteczności publicznej i centrach handlowych.

Seria PN-Y dostępna będzie z ekranami o przekątnych 55” (PN-Y555), 47” (PN-Y472), 42” (PN-Y422) i 32” (PN-Y325). Wyposażono ją w pełen zestaw gniazd, które umożliwiają połączenie z komputerem lub innym źródłem wideo. Monitory Sharp, dzięki wbudowanemu multimedialnemu odtwarzaczowi USB pozwala na łatwe prezentowanie materiałów wideo we wszelkich podstawowych formatach plików, także bez konieczności podłączania komputera. Nowa seria PN-Y to jednak nie tylko nowoczesne podzespoły elektroniczne, ale też stylowy design z ultra wąską ramką, stanowiącą właściwe uzupełnienie wyświetlanych obrazów – zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej.

Dodatkowe informacje na temat serii PN-Y będą dostępne bliżej daty wprowadzenia tych modeli na rynek europejski – zaplanowanej na jesień 2014 r.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Sharp. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy