Wiadomości Branżowe

Prosta, przyjazna, przejrzysta: nowa oferta MTU

ERGO Hestia wprowadza pod marką MTU nowe produkty i upraszcza ofertę. Nawet klient, który chce podstawowej ochrony, może skonfigurować ubezpieczenie odpowiednio do swych potrzeb.

W ramach produktów MTU powstała specjalna matryca produktowa. Zawiera trzy ubezpieczenia: majątku (dom i ruchomości) oraz  OC i AC pojazdu. Każdy produkt jest dostępny w wariancie podstawowym i rozszerzonym.

W zakresie podstawowym MTU zaoferuje OC komunikacyjne, AC mini (ubezpieczenie pojazdu od kradzieży i szkody całkowitej), a przy ubezpieczeniu majątku – ochronę murów.

- Zapotrzebowanie na nieskomplikowane produkty cały czas jest duże. Odpowiadamy na ten trend, ale jednocześnie matryca produktowa ułatwi decyzję wszystkim, którzy chcieliby rozszerzyć ochronę  – mówi Michał Daniluk, dyrektor zarządzający marką MTU w STU ERGO Hestia.  

Bardziej wymagający mogą więc wybrać wariant rozszerzony OC (zawiera Zieloną Kartę). Rozszerzona oferta Autocasco to kompleksowa ochrona pojazdu, w której auto można będzie naprawić m.in. w serwisach Sieci Partnerskiej ERGO Hestii, czyli warsztatów o najwyższej renomie, z którymi współpracuje ubezpieczyciel.
W przypadku domów i mieszkań, klienci decydujący się na zakres rozszerzony, otrzymają ubezpieczenie murów oraz mienia ruchomego, a także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym – obejmujące szkody wyrządzone osobom trzecim w życiu codziennym na terytorium Polski.

Dodatkowo ubezpieczenie komunikacyjne będzie można dodatkowo rozszerzyć o NNW dla kierowcy i pasażera (stała suma ubezpieczenia 10 tys. zł), kompleksową ochronę assistance oraz ubezpieczenie szyb (all risk).


dostarczył infoWire.pl
Źródło Hestia SA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Camper Parku   #Jaime Beneroso   #La Roja   #Opera Office