Wiadomości Branżowe

Przełomowe technologie w nowym NaviBot CornerClean

Samsung prezentuje nową, ulepszoną wersję odkurzacza NaviBot. Dzięki inteligentnej nawigacji model CornerClean (VR10F71) odkurza dokładne, skuteczne i wydajne. Nowy NaviBot nie przegapi śladów kurzu i wyczyści całe mieszkanie, łącznie z narożnikami. Specjalna szczotka POP-OUT™ i system Visionary Mapping™ Plus, w połączeniu z eleganckim wzornictwem i czujnikiem wykrywania kurzu czynią z NaviBot CornerClean jeden z najlepszych odkurzaczy-robotów dostępnych na rynku.

 

Klienci oczekują, że odkurzacz-robot w pełni zastąpi ich przy sprzątaniu podłóg i dywanów - wyjaśnia BK Yoon, Szef Pionu Elektroniki Użytkowej w Samsung Electronics - Teraz po raz pierwszy będą naprawdę usatysfakcjonowani. NaviBot CornerClean bez problemu przemieszcza się po domu, w pełni wykorzystując swe innowacyjne funkcje do doskonałego sprzątania.

 

Szczotka POP-OUT™ gwarantuje dokładne odkurzanie w narożnikach

Klienci doceniają wygodę odkurzania przez odkurzacze-roboty, ale dotychczas zdarzało się, że po takim sprzątaniu trzeba dodatkowo zamieść kurz w trudnodostępnych miejscach, takich jak narożniki. NaviBot CornerClean rozwiązuje ten problem, ponieważ korzysta ze specjalnych szczotek, które dokładnie odkurzają także w tych trudno dostępnych miejscach. NaviBot wyczuwa, kiedy zbliża się do narożnika i uruchamia odpowiednie szczotki, które dokładnie wymiatają kurz. NaviBot jest idealnym urządzeniem dla osób, które cenią czysty dom, ale nie chcą marnować czasu na sprzątanie.

 

Najnowsze technologie i czujniki gwarantują szybkie i sprawne odkurzanie

Dzięki zastosowaniu przełomowej, opatentowanej przez firmę Samsung technologii, NaviBot tworzy wirtualną mapę domu i sam pilnuje ładowania baterii, dlatego nie wymaga żadnego wysiłku ani działania ze strony użytkownika. System Visionary Mapping™ Plus został wyposażony w zaawansowaną zintegrowaną kamerę, która rejestruje 15 zdjęć na sekundę, tworząc na ich podstawie mapę domu. Nowoczesne czujniki powodują, że urządzenie reaguje na obecność przeszkód, kabli i innych przedmiotów, dzięki czemu użytkownicy nie muszą obawiać się o rzeczy znajdujące się na drodze odkurzacza.

Możliwość dokładnego ustalenia położenia odkurzacza-robota, gwarantuje wybranie najlepszej trasy odkurzania oraz sprzątnięcie całej powierzchni podłogi i dywanów. W przypadku rozładowania baterii urządzenie automatycznie powraca do stacji dokującej. Jeśli cykl sprzątania nie został wcześniej zakończony, po doładowaniu NaviBot wznawia pracę w ostatniej lokalizacji.

 

Technologia Virtual Guard™

NaviBot nie stanowi zagrożenia dla zwierząt domowych ani delikatnych, wartościowych przedmiotów. Dzieki technologii Virtual Guard™ użytkownicy mogą wyznaczyć strefy podlegające szczególnej ochronie, a NaviBot nigdy nie przekroczy ich granic.

 

Technologia czujnika spadku

NaviBot został wyposażony w trzy czujniki położenia, które gwarantują, że odkurzacz nie spadnie, gdy napotka niezabezpieczony uskok – np. ze schodów lub z wyżej położonego pomieszczenia.

 

Automatyczne zatrzymanie przy podniesieniu

NaviBot natychmiast wyczuwa, że został podniesiony z podłogi i automatycznie przestaje odkurzać.

 

Program odkurzania dywanów i podłóg

NaviBot automatyczne dostosowuje moc odkurzania w zależności od typu podłoża, po którym się porusza. Na dywanie pracuje z większą mocą niż na twardych podłogach, dzięki temu odkurzanie jest zawsze równie skuteczne.

 

Cichy i dyskretny

Dzięki Air Path, sztandarowej technologii Samsung, w którą NaviBot został wyposażony, odkurzacz ten jest jednym z najcichszych dostępnych na rynku. Użytkownicy mogą swobodnie rozmawiać przez telefon, oglądać telewizję czy drzemać, gdy on sprząta. NaviBot można też zaprogramować tak, aby odkurzał według określonego harmonogramu, na przykład wtedy, gdy lokatorzy są poza domem.

 

Kompaktowa konstrukcja i inteligentne wzornictwo umożliwiają odkurzanie pod meblami

NaviBot CornerClean odkurza dokładnie nawet pod meblami. Odkurzacz mieści się pod przedmiotami umieszczonymi na wysokości od 80 mm nad podłogą. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kółkom swobodnie pokonuje progi i bez trudu wybiera brud z trudno dostępnych szczelin. Urządzenie zostało też wyposażone w szerszą szczotkę, dzięki której odkurzanie jest szybsze i wydajniejsze.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy