Wiadomości Branżowe

Przez górskie trasy z TEEKANNE

W pięknej zimowej aurze odbyła się w minioną sobotę pierwsza edycja ICEBUG WINTER TRAIL 2014. Kilkuset uczestników z całego kraju zmierzyło się w biegu na szlakach wokół Turbacza- najwyższego szczytu Gorców. W bogatym pakiecie startowym dla biegaczy znalazła się również herbata TEEKANNE.

Zawodnicy mieli do wyboru dwa warianty udziału. Pierwszym z nich był typowy bieg górski na dystansie 16,6 km. Na pokonanie trasy o przewyższeniu 770 metrów, uczestnicy mieli cztery godziny. Najlepszy z zawodników Bartosz Gorczyca pojawił się na mecie już po godzinie i dwunastu minutach. Zwyciężczynią wśród pań okazała się Dominika Wiśniewska- Ulfik, której pokonanie trasy zajęło 12 minut więcej.

Drugą z propozycji był sześciogodzinny bieg na orientację. W wyznaczonym limicie czasowym uczestnicy mieli za zadanie zdobyć jak najwięcej punktów przeliczeniowych. O wygranej decydowała więc nie tylko kondycja, ale także doskonała orientacja w terenie i przemyślana strategia. Zwycięzcą okazał się Zbigniew Mossoczy, który podczas pięciu godzin i trzech kwadransów zdobył 38 punktów.

Uczestnicy bardzo chwalili sobie bogate pakiety startowe. TEEKANNE dostarczyło na start biegu kilkaset opakowań herbaty Green Tea Orange. Jej aromatem zawodnicy mogli się zatem raczyć również w punktach odżywczych. Sportowa impreza odbyła się w doskonałej atmosferze i wspaniałej aurze, która nie zawiodła organizatorów. Piękne słońce, śnieżny puch i przejrzyste powietrze pozwalające rozkoszować się widokiem Tatr, sprzyjały sportowym zmaganiom.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy