Wiadomości Branżowe

Sage ma nowy kanał dystrybucji dla Symfonii Start: e-sklep

23 stycznia 2013 firma Sage uruchomiła własny sklep internetowy. Przedsiębiorcy mogą w nim nabyć nowe licencje systemu Symfonia Start lub zaktualizować użytkowane przez siebie wersje tego oprogramowania.

Zakup i instalacja – liczy się szybkość i wygoda

Sage, wiodący w Polsce dostawca oprogramowania do zarządzania dla sektora MSP, uruchomił nowy kanał dystrybucji systemów z linii Symfonia Start. Pod adresem https://sklep.sage.com.pl można szybko i łatwo nabyć zarówno aktualizacje systemów z pakietu Symfonia Start, jak i nowe wersje oprogramowana. Dokonując zakupu w nowym e-sklepie Sage, przedsiębiorca może skrócić do minimum czas od transakcji do instalacji systemu – bezpośrednio po dokonaniu płatności pobiera gotowe do instalacji oprogramowanie.

„Chcieliśmy stworzyć wygodny dla klientów kanał dystrybucji Symfonii Start. Zakupy przez Internet dają możliwość wygodnej transakcji i najszybszej formy pozyskania oprogramowania. Oczywiście, poza e-sklepem pozostają aktywne dotychczasowe kanały dystrybucji: nasze oddziały, sieć partnerów i duże, sieciowe sklepy z elektroniką oraz współpracujące z Sage sklepy internetowe” – mówi Beata Szafarczyk-Cylny, Dyrektor Działu Współpracy z Partnerami Sage.

Zgodnie ze strategią dystrybucji Symfonii Start, warunki cenowe i okazyjne promocje będą tożsame we wszystkich kanałach sprzedaży. Oferta e-sklepu Sage nie będzie się więc różniła pod względem cen od ofert dostępnych w pozostałych kanałach dystrybucji programów z linii Symfonia Start.
Dla nowych nabywców i dotychczasowych użytkowników sklep internetowy przyniesie jednak uproszczenie zakupów i ułatwienie w aktualizacji.

Dostępne są już nowe wersje, dostosowane do zmian prawnych

W e-sklepie dostępna jest najnowsza wersja systemu Symfonia Start 2013, dostosowana do zmian prawnych, które weszły w życie z początkiem tego roku. W związku ze najnowszymi   przepisami,  w tym ustawą o VAT i ustawą deregulacyjną, w nowej wersji oprogramowania udostępniono m.in.:

  • pełną obsługę nowych zasad metody kasowej,
  • nowe narzędzia ułatwiające rejestrację faktur uproszczonych (nowa forma faktury wprowadzona w styczniu br.).

Z uwagi na obecne oraz zapowiadane zmiany prawne, Sage zaleca wszystkim dotychczasowym użytkownikom Symfonii Start dokonanie aktualizacji posiadanych wersji, tak by oprogramowanie było w pełni zgodne obowiązującymi przepisami.

Inne istotne zmiany funkcjonalne wprowadzone w wersji 2013 to:

  • Zmiana parametrów w oknie Zapis,
  • Modyfikacja istniejących i dodanie nowych parametrów pracy,
  • Zmiany parametrów domyślnych w oknie środka trwałego,
  • Modyfikacja zakresu importu danych faktur.

Symfonia Start to pakiet programów wspomagających zarządzanie, odpowiadający na wymagania zdecydowanej większości mikro i małych przedsiębiorstw. Obejmuje systemy 4 programy: Mała Księgowość, Faktura i Kasa, Handel oraz e-Dokumenty.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc – należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju.
Oferta firmy obejmuje m.in. System Zarządzania Forte – zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw – oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: Symfonia i Symfonia Start, a także w pełni zlokalizowany program CRM: Sage ACT!.
Od maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 – globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla dynamicznie rozwijających się średnich i większych przedsiębiorstw.

http://www.sage.com.pl

http://g.co/maps/nky9n 

http://blog.sage.com.pl 

Similar Posts