Sny

Sennik: Telewizor

Telewizor słusznie nazywa się często „oknem na świat”. I jest w tym stwierdzeniu wiele prawdy, bowiem to głównie z telewizji czerpiemy całą wiedzę o tym, co się wokół nas, w Polsce i za granicą, dzieje. I nie ma nic złego w oglądaniu telewizji. Ale tylko wówczas, jeśli traktujemy ją jako chwilową rozrywkę i źródło wiedzy. Na pewno nie wtedy, gdy staje się dla nas głównym celem życia, jedynym sposobem na zabicie czasu i nudy.

Dlaczego jesteśmy leniami?

Jeśli nie potrafimy sobie bez niej poradzić i inaczej zorganizować dnia. Jeśli przyśnił cię się telewizor włączony, to może oznaczać, że twoje życie nabierze tempa, warto dodać mu trochę „pikanterii” i adrenalinki. Jeśli zaś przyśnił ci się telewizor wyłączony, to znak, że w najbliższym czasie szybko będzie cię ogarniać senność i zmęczenie.

Jeśli przyśnił ci się telewizor spadający z okna w dół, to znak, że powinieneś w najbliższym czasie bardzo uważać na to, co mówisz, bo pamiętaj o zasadzie, że nawet „ściany mają uszy”!
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik telewizor #telewizor sennik #sennik brudne uszy #sennik telewizory #sennik uszy brudne #sennik uszy #semmik telewizor #sennik spadający telewizor #sennik telewizor spadajacy #wiele włączonych telewizorów sennik

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy