Psychologia Sny

Sennik: Żarówka

Żarówka daje nam ciepło i jasność. Kojarzy się z bezpieczeństwem i poczuciem harmonii. Toteż dlatego, gdy się wypali, natychmiast zastępowana jest przez drugą. To tak, jak zagubiona owca, której szuka się poza stadem tak długo, aż się odnajdzie, żeby stado było w komplecie. Tak samo z żarówką – lampa bez niej to nie to samo – to jak kulawy duet, który źle funkcjonuje.

041043b.JPG

Jeśli zatem przyśniło ci się, że jedna z żarówek w twym otoczeniu się właśnie przepaliła i przestała świecić, to znak, że nie warto się starać o partnera, który cię zdradza – jeśli tak właśnie miewa się sytuacja. Jeśli nie, to może być również znak, że wasze uczucie, podobnie jak ta żarówka, właśnie się wypaliło i być może to najwyższy czas, aby dać sobie spokój i żeby każdy poszedł we własną stronę?

Jeśli natomiast przyśniło ci się, że dotykasz gorącej żarówki i oparzasz sobie przez to rękę, to znak, że dużo lepiej spędzisz każdy dzień, jeśli zaczniesz go od ciepłej, aromatycznej kawy. Po prostu na samą myśl o niej chętniej zlegniesz się z łóżka i z uśmiechem na twarzy rozpoczniesz nowy dzień.

Jeśli przyśnił ci się widok ostrej, halogenowej żarówki, na przykład jeśli samochodem i widzisz z naprzeciwka inne auto o bardzo mocnych światłach, które cię strasznie oślepiają, to znak, że nie dostrzeżesz w życiu wielu istotnych rzeczy! Na przykład tego, że ktoś potrzebuje twojej pomocy, albo że ktoś jest w tobie strasznie zakochany…? Jeśli jednak opamiętasz się i na czas to zauważysz, to jest szansa, że wszystko skończy się dla ciebie pomyślnie.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik ĹźarĂłwka #ĹźarĂłwka sennik #sennik zarowka #sennik ĹźarĂłwki #sennik spalony samochĂłd #zarowka sennik #sennik zarĂłwka #sennik #sennik żarówka #sennik zarówka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy