Wiadomości Branżowe

Tablet za złotówkę – nowa oferta Netii dla małych firm

Teaser

Oprócz nowej oferty dla klientów indywidualnych pod nazwą „Na czasie”, operator wprowadził również zmiany w ofercie dla małych i średnich firm (SOHO). Elementem nowej oferty jest m.in. oferta Premium z tabletem 7” za 1 zł oraz nowy plan taryfowy Firma 500 plus z darmowymi minutami do sieci komórkowych w Polsce. Nadal oferowany jest też bestseller – taryfa Firma 6.0 z w pełni nielimitowanymi połączeniami również na komórki.

Dostępna jest już nowa oferta Netii skierowana do mniejszych firm. W jej skład wchodzi m.in. oferta Premium z tabletem 7” dostępnym za 1 zł. Klienci mają do wyboru dwie opcje: tablet GoClever 7” przy umowie na 24 miesiące oraz tablet Pentagram TAB 7.0 przy umowie na 36 miesięcy. Tablety dostępne są w różnych konfiguracjach taryfowych, zarówno z usługami świadczonymi samodzielnie (internet lub telefon), jak i w pakiecie (np. internet do 10 Mb/s + Telefon Firma 200 w promocyjnej cenie 122,80 zł miesięcznie).

Ponadto, klienci w ramach nowej oferty telefonicznej mogą skorzystać z taryfy Firma 500 plus. Jest to nowość, będąca jednocześnie kontynuacją strategii oferowania darmowych minut z telefonów stacjonarnych do sieci komórkowych w ramach abonamentu (jak to było w przypadku nadal dostępnej taryfy Firma 200). W ramach tej usługi klienci mają możliwość skorzystania z 500 darmowych minut do sieci stacjonarnych lub 100 darmowych minut do sieci komórkowych.

W ramach oferty telefonicznej Netii dla rynku SOHO, firmy nadal mogą skorzystać również z taryfy Firma 6.0 z nielimitowanymi połączeniami do sieci stacjonarnych i komórkowych w Polsce, USA i Kanadzie oraz do sieci stacjonarnych w UE. Oferta dostępna jest z tabletem GoClever 7” i internetem do 10 Mb/s w promocyjnej cenie 159,80 zł miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące) oraz z tabletem Pentagram TAB 7.0 i internetem MAX (do 50 Mb/s) w promocji za 179,80 zł miesięcznie (przy umowie na 36 miesięcy).  Wszystkie ceny netto.

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

< 236692" >
Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts