Wiadomości Branżowe

TVP ABC – kolejna propozycja dla dzieci w Telewizji Osobistej Netii

W ofercie telewizyjnej Netii pojawił się nowy kanał dla najmłodszych - TVP ABC. To pierwszy powszechnie dostępny, polski kanał tematyczny dla dzieci, nadawany przez Telewizję Polską i kolejny w ofercie Netii skierowanej do młodszych widzów.

Netia poszerzyła swoją ofertę z treściami skierowanymi do dzieci. Niedawno wprowadziła do oferty Telewizji Osobistej dwa nowe pakiety tematyczne dla najmłodszych (pakiety Starsze dzieci i Młodsze dzieci) oraz rozszerzyła, we współpracy z firmą Galapagos, wachlarz usług VOD o aplikację z treściami skierowanymi dla dzieci – ABC VOD.

Teraz Netia wzbogaciła ofertę telewizyjną o kolejny kanał tematyczny przeznaczony dla najmłodszych – TVP ABC, nadawany przez Telewizję Polską. Program ten dostępny jest w Pakiecie Komfortowym oraz w pakiecie „Na start” w ramach nowej, przełomowej oferty Telewizji Osobistej, którą operator wprowadził w listopadzie ubiegłego roku.

Kanał TVP ABC swoją premierę miał 15 lutego br. Stacja emituje bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci. TVP ABC w ofercie Netii dostępny jest na kanale 115. W ramach nowej, przełomowej oferty Telewizji Osobistej Netii dostępnych jest kilkanaście kanałów, pogrupowanych w dwa pakiety, dla dzieci młodszych oraz starszych, każdy w cenie 5 zł.

W skład pakietu dla dzieci młodszych wchodzą: MiniMiniHD, Polsat Jim Jam, BBC CBeebies, Nick JR, Boomerang, BabyTV, DuckTV. Pakiet dla starszych dzieci zawiera: Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network, teleTOON+ HD/ Hyper+ HD, Nickelodeon Polska.

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy