Wiadomości Branżowe

Tylko do 8 marca neoKartka z rabatem na kwiaty

Z okazji Dnia Kobiet Poczta Polska przygotowała dla klientów niespodziankę. Przy zakupie kartki na platformie neoKartka.pl użytkownicy otrzymają kod rabatowy na bukiet w kwiaciarni internetowej EuroFlorist.


Co trzeba zrobić, aby otrzymać rabat?


W dniach od 22 lutego do 8 marca br. wystarczy wysłać kartkę za pośrednictwem platformy www.neoKartka.pl , a kupon rabatowy upoważniający do zakupu kwiatów z 15 proc. zniżką  trafi na podany przy zakupie neoKartki adres e-mail.  Każdy Klient, który skorzysta z usługi neoKartka, otrzymuje hasło rabatowe, które wykorzystać może dokonując zamówienia w sklepie EuroFlorist wpisując hasło rabatowe w formularzu zamówieniowym.­­­


Kartka w sieci


Usługa neoKartka.pl przygotowana przez Pocztę Polską Usługi Cyfrowe umożliwia, wysłanie za pośrednictwem Internetu, wybranej kartki okolicznościowej, która dociera do odbiorcy w formie tradycyjnej, czyli papierowej. Korzystanie z usługi nie wymaga zakładania konta, ani logowania się w serwisie. Klienci mają do dyspozycji gotowe motywy kartek oraz życzenia (mogą wpisać także własne). Po dokonaniu płatności online zamówienie jest przekazywane do realizacji. Cena za dużą kartkę wysokiej jakości druku cyfrowego (format A5) to 4,49 zł. Więcej informacji o usłudze można uzyskać pod adresem:www.neoKartka.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy