Wiadomości Branżowe

Wiosenna nowość w Starbucks® – owsiane ciastko z Nutellą

Za oknami zrobiło się słonecznie i ciepło. Czuje się powiew wiosny. W tym czasie szukamy nowych smaków. Można znaleźć je w Starbucks®. W ofercie kawiarni właśnie pojawiło się ciastko owsiane z nadzieniem z prawdziwej Nutelli, które tak samo jak kawa Starbucks® rozpieszcza podniebienie i sprawia, że przypominamy sobie radosne chwile z dziecięcych lat.

Ulubione smaki dzieciństwa powracają w Starbucks®

Jest wiele smaków, które kojarzą się z urokami dzieciństwa. Pamięta się ulubione cukierki, napoje, słodkości. Po spróbowaniu od razu przypominają się nam miłe chwile. Taki oddziałujący na zmysły smak ma właśnie Nutella. To orzechowo-kakaowy krem, który przywołuje nasze wspomnienia z najmłodszych lat. Wielu dorosłych też nie potrafi mu się oprzeć. Od kwietnia w kawiarniach Starbucks® można spróbować nowego przepysznego owsianego ciastka wypełnionego Nutellą. Ciastko jest lekkie i delikatnie ciągnie się w ustach. Smakiem zachwyca połączenie płatków owsianych i aksamitnego kremu z orzechów. Do jego wypieku używa się jaj pochodzących od kur z wolnego wybiegu. Ciastko przywodzi na myśl momenty z dzieciństwa – wspólne śniadania z najbliższymi czy wyśmienite desery w gronie przyjaciół.

Ciastko owsiane z Nutellą to wyśmienity dodatek do kawy. Ponieważ jest słodkie, idealnie łączy się z nową kawą Starbucks Peru® o orzechowym smaku i aromacie, pochodzącą z plantacji mieszczących się na zboczach Andów. Ziarna tej zrównoważonej oraz średnio palonej kawy można wybrać jako Origin Espresso, czyli podstawę do swojego ukochanego napoju – Latte, Cappuccino czy Americano.

Już dziś odwiedź kawiarnię Starbucks®, delektuj się swoją kawą i ciastkiem owsianym z Nutellą.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Starbucks. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy