Wiadomości Branżowe

Woda Humana dostępna w opakowaniu 500 ml

Woda dla niemowląt Humana w nowym, poręcznym opakowaniu 500 ml to wygoda w czasie podróży i spacerów.

Aktywne rodzicielstwo to trend cieszący się coraz większą popularnością. Maluchy towarzyszą rodzicom w wielu codziennych zajęciach i spotkaniach. Na rynku jest już wiele produktów, które ułatwiają wyjście z domu z niemowlęciem. Jednym z nich jest małe opakowanie wody dla niemowląt Humana.

Woda Humana nie wymaga przegotowania

Do tej pory woda Humana dostępna była w dużym 1,5 l opakowaniu. Obecnie do wyboru jest również mniejsze opakowanie o pojemności 0,5 l. Ściśle ustalony skład oraz sterylny sposób napełniania gwarantują bezpieczeństwo w żywieniu niemowląt. Woda Humana to najlepszy wybór przy przygotowywaniu mleka modyfikowanego, kaszek oraz herbatek dla niemowląt i małych dzieci. Nie wymaga przegotowania i można ją podawać w razie potrzeby już od urodzenia np. jako samodzielny napój.

- „Woda dla niemowląt Humana to jeden z najczęściej kupowanych produktów. Rodzice zaufali temu rozwiązaniu, dlatego dodatkowo wprowadzamy mniejsze i bardziej poręczne opakowanie wody Humana" – mówi Monika Gąska, Brand Manager.

Produkt w opakowaniu 0,5 l jak również 1,5 l dostępny jest w bezpiecznym e-sklepie Kidy.pl. W Kidy.pl rodzice znajdą również inną nowość -  Sok Humana BIO Winogrono i Gruszka, polecany jako pierwszy napój dla niemowląt po 4. miesiącu życia.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych - Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji - Trivagin. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.bezpiecznywozek.pl www.polkaintymnie.pl

Similar Posts