Wiadomości Branżowe

Zmień coś na wiosnę z Samsung

Zmień coś na wiosnę z Samsung
Z myślą o wszystkich klientach, którzy chcieliby wymienić swój stary sprzęt kuchenny na innowacyjne rozwiązania AGD, firma Samsung przygotowała wyjątkową promocję. Każdy klient, który zakupi wybrany produkt Samsung z grupy lodówek, AGD do zabudowy lub odkurzaczy może otrzymać atrakcyjny prezent (m. in. pojemniki Tupperware, naczynie żaroodporne Villeroy & Boch lub kod promocyjny do drogerii Douglas). Akcja promocyjna rozpoczyna się 17 kwietnia i będzie trwała do 31 maja br. lub do wyczerpania zapasów.Wiosna sprzyja zmianom, również tym w kuchni. Dlatego specjalnie dla osób, które zastanawiają się nad zakupem najbardziej innowacyjnych rozwiązań AGD, firma Samsung proponuje wyjątkową promocję. W ramach akcji Zmień coś na wiosnę klienci, którzy zakupią wybrany produkt Samsung mogą otrzymać atrakcyjny prezent. Przy nabyciu urządzenia z grupy lodówek jest to zestaw pojemników Tupperware, wybranych produktów z grupy AGD do zabudowy – naczynie żaroodporne Villeroy & Boch, natomiast przy zakupie produktu z grupy odkurzaczy - kod promocyjny do wykorzystania w perfumeriach stacjonarnych Douglas lub w sklepie internetowym www.douglas.pl o wybranej wartości (jest zależna od wartości

Z myślą o wszystkich klientach, którzy chcieliby wymienić swój stary sprzęt kuchenny na innowacyjne rozwiązania AGD, firma Samsung przygotowała wyjątkową promocję. Każdy klient, który zakupi wybrany produkt Samsung z grupy lodówek, AGD do zabudowy lub odkurzaczy może otrzymać atrakcyjny prezent (m. in. pojemniki Tupperware, naczynie żaroodporne Villeroy & Boch lub kod promocyjny do drogerii Douglas). Akcja promocyjna rozpoczyna się 17 kwietnia i będzie trwała do 31 maja br. lub do wyczerpania zapasów.

Wiosna sprzyja zmianom, również tym w kuchni. Dlatego specjalnie dla osób, które zastanawiają się nad zakupem najbardziej innowacyjnych rozwiązań AGD, firma Samsung proponuje wyjątkową promocję. W ramach akcji Zmień coś na wiosnę klienci, którzy zakupią wybrany produkt Samsung mogą otrzymać atrakcyjny prezent. Przy nabyciu urządzenia z grupy lodówek jest to zestaw pojemników Tupperware, wybranych produktów z grupy AGD do zabudowy – naczynie żaroodporne Villeroy & Boch, natomiast przy zakupie produktu z grupy odkurzaczy - kod promocyjny do wykorzystania w perfumeriach stacjonarnych Douglas lub w sklepie internetowym www.douglas.pl o wybranej wartości (jest zależna od wartości zakupionego urządzenia Samsung).

Klienci, którzy chcą skorzystać z promocji, po zakupie produktu Samsung muszą przesłać za pośrednictwem strony internetowej, prawidłowo wypełniony formularz zgłoszenia wraz z dołączonym skanem dowodu zakupu. Liczba nagród w promocji jest ograniczona. W przypadku, gdy liczba zgłoszeń przekroczy liczbę nagród, o uzyskaniu nagrody decydować będzie kolejność dokonania zgłoszenia, zaś w przypadku takiej samej daty - kolejność otrzymania zgłoszenia. Wszystkie zgłoszenia powinny być dokonane w terminie 15 dni od daty dokonania zakupu widniejącej na paragonie lub fakturze. Pełna lista modeli urządzeń Samsung objętych promocją, nagród oraz regulamin akcji znajduje się na stronie: www.prezenty.samsung.pl.

Firma Samsung to producent innowacyjnych rozwiązań AGD, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Lodówki Samsung, np. z kolekcji Chef Collection zostały opracowane w oparciu o doświadczenie najlepszych kucharzy. Powstały z myślą o domowych pasjonatach sztuki kulinarnej, którzy chcą przygotowywać potrawy najwyższej jakości - w smaku i w wyglądzie. Pralki Crystal Blue, np. model WW10H9600EW został wyposażony w liczne funkcje ułatwiające pranie i skracające czas jego trwania, natomiast robot sprzątający Powerbot pozwala na bezobsługowe, automatyczne i wygodne odkurzanie podłogi z potężną mocą.

A to już wiesz?  LG odsłania swoje luksusowe oblicze

Działania wspierające promocję potrwają do 15 maja. 2015 r. i obejmą takie kanały jak obecność w e-commerce oraz materiały w sklepach. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy