Wiadomości Branżowe

ZyXEL wprowadza nowe modele do serii zarządzalnych switchów GS1900

ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, poszerza cieszące się dużym uznaniem portfolio zarządzalnych przełączników gigabitowych z serii GS1900.

Od momentu wyprodukowania 8 i 24 portowych wersji typu desktop, seria ZyXEL GS1900 odniosła wielki sukces, umieszczając firmę ZyXEL na pozycji lidera europejskich rynków w sektorze inteligentnych przełączników zarządzalnych.

Teraz ZyXEL wprowadza do oferty modele 24 i 48 portowe. Urządzenia można montować w szafach RACK. Dostępne są modele standardowe oraz z funkcją zasilania po sieci EThernet (PoE). Modele standardowe nadają się idealnie do ogólnych zadań sieciowych, do których wymagana jest wysoka przepustowość. Urządzenia z obsługą PoE oferują większą elastyczność przy instalacji dodatkowych urządzeń takich jak zestawy słuchawkowe VoIP, kamery do monitoringu IP oraz bezprzewodowe punkty dostępowe.

W odpowiedzi na potrzeby rynku

Nowe modele z rodziny GS1900 obsługują prędkość gigabitową i przygotowane są do obsługi wysokich przepustowości, wymaganych aktualnie w firmach ze względu na podwyższony poziom treści multimedialnych przesyłanych w sieci. Wiele modeli zostało wyposażonych w port światłowodowy, dzięki czemu umożliwiają szybkie połączenia na większych odległościach.

Większa ilość portów w najnowszych modelach z serii GS1900 czyni je lepiej dopasowanymi do bieżących potrzeb rynku małych i średnich przedsiębiorstw. W połączeniu z rosnącą reputacją marki ZyXEL, jako firmy dostarczającej rozwiązania sieciowe o wysokiej niezawodności, najnowsze przełączniki oznaczają większe możliwości dla partnerów ZyXELa, podsumowuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager ZyXEL Communications: „Zaobserwowaliśmy ogromny wzrost sprzedaży inteligentnych przełączników zarządzalnych z serii GS1910. Wraz z rozbudowanym portfolio partnerzy ZyXELa mają teraz większe możliwości i mogą przekonać swoich klientów do modernizacji sieci i wymiany przełączników niezarządzalnych na nowe w pełni zarządzalne modele. Technologia ZyXEL jest coraz bardziej rozpoznawalna i doceniana na rynku i dostrzegamy, że nasi partnerzy konkurują z najlepszymi markami. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa rozbudowana seria GS1900 zwiększy konkurencyjność i wpłynie na jeszcze większy rozwój biznesu.”

Cała seria inteligentnych przełączników zarządzalnych GS1900 oferuje wysoką wydajność oraz posiada dożywotną gwarancję, co stanowi ochronę inwestycji. ZyXEL posiada kompleksowy program partnerski, dzięki któremu jego resellerzy mają dostęp do szkoleń zwiększających ich wiedzę oraz pewność siebie podczas wprowadzania na rynek przełączników sieciowych, urządzeń bezprzewodowych i rozwiązań zabezpieczających. Partnerzy ZyXELa mogą również czerpać korzyści z dostępu do preferencji sprzedaży, wsparcia technicznego oraz z konkurencyjnych marż oraz rabatów.

Dostępność i ceny

Urządzenia można nabyć poprzez dystrybutorów ZyXELa: AB, Action, eD'system, RRC i Veracomp.

Sugerowane przez producenta ceny dla użytkownika końcowego to:

GS1900 – 8 - cena 60 EURO

GS1900 – 8HP – cena 119 EURO

GS1900-24E – cena 112 EURO

GS1900-24 – cena 123 EURO

GS1900-24HP – cena 262 EURO

Więcej informacji o serii GS1900 i firmie ZyXEL można znaleźć na stronie www.zyxel.com/pl

 

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts